ד''ר דוד בן ישראל

טלפון: 09-8999114
כתובת המרפאה: המייסדים 69, אבן-יהודה
אתר אינטרנט: http://www.laserdentistry.co.il

מרפאת שיניים פרטית, מרפאת מומחים, הוותיקה באבן יהודה (1987) שרות אישי ומסור בכל תחומי רפואת השיניים

ד"ר בן ישראל דודו, בוגר רפואה (Msc. הדסה ) ורפואת שיניים (1984, אוניברסיטת ת"א. המרפאה מודרנית ומרווחת, ציוד וטכנולוגיות מתקדמות, שיטות טיפול חדשניות: צילומי רנטגן דיגיטליים (הפחתה משמעותית בקרינה) תכנון ממוחשב לביצוע שתלים בכרורגיה זער פולשנית.

שימוש בלייזרים דנטליים מזה כ 15 שנים.

טיפולי אסטטיקה מתקדמים - כול הלבנות שיניים, ציפויי חרסינה .

מרפאת מומחים: שיננית, יישור שיניים, טיפולי חניכיים, כרורגיה פה ולסת, שתלים.

שיקום על גבי שתלים דנטליים
חוסר שיניים הינה בעיה מטרידה הן מבחינה פונקציונלית והן אסתטית. שיקום על-גבי משתלים דנטליים מאפשר מתן פתרון הקרוב ביותר לשן המקורית שאבדה. שתלים דנטליים הינם כיום טיפול שגרתי, פשוט ובעל שיעורי הצלחה מעולים. שימוש בשתלים איכותיים, ציוד מעולה, תכנון וביצוע ברמה גבוהה תוך הקפדה על הפרטים ותכנון נכון הם המפתח להצלחה.

השימוש בשתלים דנטלים מאפשר השלמת שיניים חסרות ללא השחזת שיניים שכנות, יכול לפטור מהצורך בתותבת נשלפת ומאפשר החזרה מלאה של יכולת ועוצמת הלעיסה, שיפור מראה הפנים ושמירה על גובה ועובי העצם.במרפאתנו מבוצעים המשתלים הדנטליים ע"י בעלי מקצוע מהשורה הראשונה,  טיפול גם במקרים מורכבים של אובדן עצם וצורך בבניית עצם כהכנה להשתלות הינו צפוי ואפשרי ברוב המוחלט של המקרים. איכות חיים גבוהה וגהות הפה- בהישג ידך!

מרפאת שיניים לילדים
החל מגיל 3 מומלץ להגיע עם הילד לביקורת אצל רופא השיניים אחת לחצי שנה. אנו שמים דגש רב בהדרכה להגיינה אוראלית ותזונה נכונה כבר מתחילת הדרך על-מנת להקנות הרגלים נכונים לחיים. מלבד הבדיקה השגרתית מומלץ לבצע את טיפולי רפואת השיניים המונעת – איטומי חריצים ומריחה של ג'ל פלואור המסייעים במניעת עששת. מכיוון שהשיניים הקבועות מתחילות לבקוע אצל הילד כבר בגיל 6, ההגנה עליהן חשובה כי הן אמורות לשרת אותנו לאורך שנים רבות. אבל חשובה מאד גם ההגנה על שיני החלב, שתפקידן ,מעבר ליעילות לעיסה ואסטטיקה, גם לשמור מקום בלסת לבקיעת השיניים הקבועות.

בעת מתן טיפול השיניים לילדים במרפאתנו אנחנו קודם כל שואפים לקבל מצב של שיתוף פעולה מצד הילד, ולהפוך את הטיפול לחוויה חיובית. כך הילד יגדל להיות מטופל מרוצה ומשתף פעולה וכמובן עם פה בריא יותר.

ד"ר נטע בראונשטיין, בעלת גישה מצויינת לטיפול בילדים, בוחרת ומתאימה לכל ילד וילדה את הדרך הידידותית והנעימה ביותר להפגת החשש ולקבלת שיתוף פעולה. בעת הצורך משתמשת ד"ר בראונשטיין בגז הצחוק (ניטרוס אוקסיד) התורם להתנהגות רגועה ונינוחה יותר של הילדים.

שתלים דנטלים הפורטל המקצועי לתחומי רפואת שיניים והשתלת שיניים.

מחפשים מרפאת שיניים? רופא שיניים? 
בפורטל  מאגר ענק של מרפאות שיניים בכל הארץ  מידע מקצועי ועדכני בנושאים שתלים דנטלים  והשתלת שיניים  

חיפוש באתר

הפורטל ברשתות החברתיות

צרו קשר:

שתלים דנטליים - פורטל למרפאות שיניים
רחל 3 , חיפה
053-8080860
info@shtalim-dentalim.co.il

אתר ע"י
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: