מרפאת השיניים של ד''ר פיש יוסי

טלפון: 03-6962550
כתובת המרפאה: דובנוב 13, תל-אביב
אתר אינטרנט: http://www.drfish.co.il

מרפאה בתל אביב מציעים טיפולי שיניים, שיקום פה, שתלים, כתרים ועוד לצלילי מוזיקה רגועה באווירה נעימה ונטולת לחצים.

רופא השיניים הוותיק ד"ר יוסי פיש מאמין בשילוב בין בריאות הפה והשיניים, אסתטיקה ומתן מענה על צרכיו של המטופל. במרפאת השיניים של ד"ר פיש בתל אביב בונים לכל מטופל תוכנית טיפול המתאימה לצרכיו הרפואיים ולכיסו, ומציעים טיפולי שיניים לצלילי מוזיקה רגועה באווירה נעימה ונטולת לחצים.

כאן תמצאו אוזן קשבת, הקשובה לתחושותיכם במהלך ביצוע הטיפול, וזמינה עבורכם למתן סיוע גם בשעת חירום.

ד"ר יוסי פיש הוא רופא שיניים ותיק, שעד היום נזקפות לו 28 שנות טיפול בכל הקשור לשיקום הפה, החל מסתימה רגילה וכלה בשיקום מלא של הפה.

ה"אני מאמין" של ד"ר פיש הוא שילוב אופטימלי בין בריאות הפה והשיניים של המטופל, לבין המראה הכולל של הפה - קרי האסתטיקה. על פי תורתו בראש וראשונה יש לאתר את צרכיו של היושב לפניו על הכסא בקליניקה, ולשלב בינם לבין יכולתו הכלכלית, כמו גם לבין החרדה הדנטאלית שלו, במידה וזו קיימת או גוברת על הצורך לתקן ול"שפץ" את הפה.

כל הפעולות הכרוכות בהגשמת החזון הזה נעשות בקליניקה משוכללת ביותר, המאובזרת בטכנולוגיות העדכניות ביותר הקיימות בתחום. כל חידוש בתחום רפואת השיניים נבדק ונחקר על ידי ד"ר פיש, וזאת על מנת להביא את הטיפול לאופטימום האפשרי באותה עת. המטופל מתעדכן ומקבל אינפורמציה על האופציות העומדות בפניו להגשמת היעד, וביחד בונים במרפאה תוכנית טיפול מתאימה לפה ולכיס.

סביבת הטיפול נעימה לעין. לצלילי מוזיקה רוגעת המתנגנת ברקע, ד"ר פיש ורעיה, הסייעת הותיקה נעימת הסבר והמיומנת שלו, מנצחים על מלאכת הטיפול והשיקום.

המטופל מעודכן בהתקדמות תהליך הטיפול על כל שלביו, ולאורך כל הזמן הוא נשאל ברגישות רבה אם הכל בסדר, כיצד הוא חש והאם אפשר להמשיך הלאה. גם תהליך ההרדמה נעשה בשלבים, ועד שהמטופל אינו מאשר כי מקום הטיפול נם את שנתו ורדום לחלוטין, ד"ר פיש ממתין עם המשך ביצוע הטיפול.
קצת כואב ולא נוח, בהינף יד מסמן המטופל וד"ר פיש קשוב ומגיב בהתאם.
בנוסף הד"ר מקפיד לטלפן למטופלים אחרי טיפול שאינו סטנדרטי, ולהתעניין בשלום המטופל ובתחושותיו בעקבות הטיפול.

הצד האסתטי גם הוא הינו חשוב מאד לד"ר פיש בנוסף לצד הרפואי, ועד שהוא לא יהיה שלם לחלוטין עם התוצאה, המטופל לא ישוחרר להמשך דרכו. ככה זה כשמדובר ברופא פדנט בכל מעשה ידיו.

המרפאה פעילה כל ימות השבוע. במקרי חירום המטופל יכול לטלפן גם לטלפון הסלולרי הפרטי של ד"ר פיש, ולמצוא מעברו השני של הקו אוזן קשבת ומקצועית, שתמיד נכונה לסייע בכל בעיה בה נתקל המטופל.

שתלים דנטלים הפורטל המקצועי לתחומי רפואת שיניים והשתלת שיניים.

מחפשים מרפאת שיניים? רופא שיניים? 
בפורטל  מאגר ענק של מרפאות שיניים בכל הארץ  מידע מקצועי ועדכני בנושאים שתלים דנטלים  והשתלת שיניים  

חיפוש באתר

הפורטל ברשתות החברתיות

צרו קשר:

שתלים דנטליים - פורטל למרפאות שיניים
רחל 3 , חיפה
053-8080860
info@shtalim-dentalim.co.il

אתר ע"י
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: