ד''ר ג'רי כהן

טלפון: 03-5015301
כתובת המרפאה: הופיין 50, חולון
אתר אינטרנט: http://www.drjerry.co.il

מרפאת השיניים של דר' ג'רי כהן היא מרכז לרפואת שיניים הנותן פתרון איכותי, מתקדם ומקצועי בתחום רפואת השיניים בדגש על השתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית.

 

אנו, המנהל הרפואי דר' גרי כהן וצוות של 18 רופאים ומומחים העובדים במרפאה שמים אותך הלקוח במרכז, דואגים לרווחתך והצלחת הטיפול בך תוך שימוש במכשור המשוכלל ביותר ובחומרים איכותיים ללא פשרות.

השתלת שיניים - לפני ואחרי
עומדים לעבור השתלת שיניים? קודם כל קבלו את ברכתנו, שכן אין זה פשוט לקבל את ההחלטה על כך ואתם עוד תודו לעצמכם על כך בהמשך. במאמר זה נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת לעבור את ההשתלה בשלום, ובמיוחד נתמקד בהכנות להשתלה ובימים שלאחריה.
 
השתלת שיניים – ההכנות
אם החלטתם על ביצוע השתלת שיניים, נותר כעת לקבוע כמה דברים חשובים - איזה רופא יבצע את ההשתלה? באיזו מרפאה היא תבוצע? האם היא תבוצע בטשטוש או בהרדמה מלאה? מה תהיה עלות ההשתלה? על כל אלו אתם צריכים לענות בעצמכם, באמצעות סקר מחירים ומרפאות קצר. בחרו מרפאת שיניים מוכרת מספיק, בקרו בה והתרשמו מהתנאים במקום ומהצוות. היפגשו עם הרופא וקבלו ממנו הסבר מקיף ומפורט על השתלת שיניים, על האפשרויות השונות לבחירת שתלים, על האפשרויות השונות להרדמה ולטשטוש בעת השתלת שיניים, על סוגי הכתרים וכמובן, על השפעת כל הגורמים הללו על המחיר הסופי. מצאתם מרפאה שעונה על כל צרכיכם ומציע לכם מחיר שניתן לעמוד בו? קבעו תור לבדיקה מקדימה לפני השתלת שיניים. דעו כי כל רופא שיניים או כירורג פה ולסת רשאי לבצע השתלת שיניים, אולם כדאי לבחור ברופא שיניים בעל ניסיון ספציפי בתחום ההשתלות.
 
לאחר הבדיקות המקדימות, ישלח אתכם רופא השיניים לביצוע צילומי רנטגן של הלסתות, ובחלק מהמקרים לבדיקות נוספות. במידה והוחלט על ביצוע ההשתלה בהרדמה מלאה, תישלחו גם לבדיקות נוספות על ידי המרדים, ובהן בדיקות דם, א.ק.ג וכדומה. ליום ההשתלה עצמו לא תצטרכו להיערך באופן מיוחד, ומעבר ללקיחת מנות האנטיביוטיקה הדרושות על פי הנחיות הרופא, לא תצטרכו לדאוג לדבר. כמובן שיש לדווח לרופא בשלב זה על כל מחלה שאתם סובלים ממנה, על כל רגישות או אלרגיה ועל כל תרופה שאתם נוטלים באופן קבוע.
 
השתלת שיניים – היום שאחרי
השתלת שיניים הסתיימה בהצלחה, בפיכם כבר ממוקם השתל אשר עליו מולבש הכתר הזמני, ואילו אתם כואבים ונפוחים בדרככם הביתה. אל חשש, הכאבים יחלפו תוך מספר שעות והנפיחות תלך ותרד ביום-יומיים הקרובים, עד שתיעלם לחלוטין. מספר שעות לאחר השתלת שיניים מותר לאכול, אך מומלץ גם ביום הניתוח וגם בימים שלאחריו לאכול אוכל רך. בנוסף, מומלץ מאוד שלא לעשן לאחר הניתוח. רופא השיניים ירשום לכם תמיסה לשטיפה וכדורי אנטיביוטיקה. יש לבצע את השטיפה על פי הוראות הרופא, במשך פרק זמן שעשוי להגיע לשבועיים לאחר השתלת שיניים וכן יש להמשיך ליטול את האנטיביוטיקה, על פי ההוראות, עד לסיומה. להרגעת הכאבים יש להשתמש במשככי כאבים מהסוג שהומלץ על ידי הרופא, אך לא בכמות גדולה מדי.
 
ממתינים לכם עוד מספר ביקורים קצרים אצל רופא השיניים. הראשון, מספר ימים לאחר הניתוח, יהיה לצורך הוצאת תפרים וביקורת. הביקור השני, כשבועיים לאחר מכן, יהיה לאחר שיגיע מהמעבדה הכתר החדש, והוא יורכב על השתל, במקום הכתר הזמני שאיתו יצאתם מהניתוח. כאן הסתיים התהליך הקצר, והשיניים החדשות יישארו אתכם לנצח.

 

שתלים דנטלים הפורטל המקצועי לתחומי רפואת שיניים והשתלת שיניים.

מחפשים מרפאת שיניים? רופא שיניים? 
בפורטל  מאגר ענק של מרפאות שיניים בכל הארץ  מידע מקצועי ועדכני בנושאים שתלים דנטלים  והשתלת שיניים  

חיפוש באתר

הפורטל ברשתות החברתיות

צרו קשר:

שתלים דנטליים - פורטל למרפאות שיניים
רחל 3 , חיפה
053-8080860
info@shtalim-dentalim.co.il

אתר ע"י
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: